Coaching :: Olio


Coaching

Coaching to mój sposób na szczęście

W obecnym czasie definicja „coacha” jest trudna. Każda osoba pracująca w tym zawodzie znajduje swój sposób jego interpretacji i stara się wyjaśnić, czym jest a czym nie sposób pracy z drugim człowiekiem, oparty na wartościach, zasadach, narzędziach i przede wszystkim - na efekcie.

Ja w pierwszej kolejności zaczęłam od zdefiniowania siebie. Dzięki temu zobaczyłam, jakie to różnorodne i rozwijające. Gdy poszłam o krok dalej, mój świat zmienił się na dużo lepszy. Teraz się tym dzielę. Dla mnie coaching to wspaniałe historie klientów, którzy przeszli przemianę, zdecydowali, jak ma wyglądać ich dzień, tydzień, rok, całe życie i zrobili to. Szkolenie na poziomie ACC zakończyłam w 2014, jednak w dalszym ciągu aktywnie uczestniczę w szkoleniach i warsztatach organizowanych przez ICF Polska, stale podnosząc swoje kompetencje.

Narzędzia coachingowe wzbogaciły mój warsztat pracy jako Trenera Biznesu. Pracuje z zakresie: Life Coaching, Rozwój osobisty, Mały biznes. Praca z ciałem i emocjami to moja pasja, dzięki której dążę do równowagi oraz świadomości „tu i teraz”. Narzędzia, które stosuję to: Radykalne Wybaczanie, Porozumienie bez Przemocy czy Praca z Oddechem Fundacji Art of Living. Szkolenia w Instytucie Upledgera, szczególnie Somato Emotional Release (Somato Emocjonalne Uwolnienie) nadały kierunek mojej pracy z ciałem i etapami biologicznymi człowieka. Uczestniczyłam również w warsztatach Ustawień systemowych Helingera, dr Ilse Kutschere oraz Marka Wilkirskiego. Znane są mi podstawy z zakresu Totalnej Biologii.

Moje miejsce pracy związane jest z osobami spodziewającymi się dziecka i rodzicami. Z tego powodu coaching ciąży i porodu (nowy kierunek w Polsce) jest mi bardzo bliski. Dzięki doświadczeniu w różnych dziedzinach medycyny, łączę wiedzę położniczą, rehabilitacyjną, coachingową oraz wsparcie douli. Zapraszam na sesje indywidualne oraz warsztaty grupowe z tematów okołoporodowych.

 

Gabriela Eliasz Łukasiewicz